Hedoni - malonumas rūpintis savimi ♥
Krepšeliams nuo 35 € veido kaukė dovanų!

Šios taisyklės nustato internetinės parduotuvės Hedoni.lt platinamų elektroninių Dovanų Kuponų sąlygas ir taisykles.

Pirkėjas, įsigydamas šį kuponą, sutinka su šiomis kupono naudojimo sąlygomis ir taisyklėmis. Pirkėjas įsipareigoja padovanojęs kuponą kitam asmeniui supažindinti jį su kupono platinimo sąlygomis ir taisyklėmis.

Kuponu galima pasinaudoti specialų kodą įvedus apmokėjimo skiltyje esančiame nuolaidos kodo laukelyje.

Kupone nurodoma informacija: kupono kodas (raidės ir skaičiai), kupono galiojimo pabaiga, kupono suma ir jūsų perduodama žinutė. Pirkėjas gali rinktis kokios vertės kuponą nori įsigyti.

Kupono galiojimo pradžios data sutampa su kupono pardavimo data. Kuponą galima įsigyti tik el. parduotuvėje hedoni.lt į pirkėjo nurodytą el. pašto adresą. Naujai įsigytas kuponas galioja 6 mėnesius (183 d.). Kuponu galima pasinaudoti tik 1 kartą.

Pasibaigus kupono galiojimo laikui ar neišnaudojus visos kupone nurodytos sumos, už kuponą pinigai nėra grąžinami. Dovanų kuponas negrąžinamas ir nekeičiamas į pinigus.

Perkant dovanų kuponą ir esant poreikiui, išrašomas dovanų kupono priėmimo-perdavimo aktas. Dėl jo išrašymo susisiekite info@hedoni.lt.

Perkant prekes, kurių suma didesnė, nei kupono vertė, trūkstamą sumą pirkėjas apmoka papildomai, o perkant prekes, kurių suma mažesnė nei kupono vertė, skirtumas negrąžinamas. Vieno apsipirkimo metu galima panaudoti tik vieną kuponą. Kuponu atsiskaityti už kitą kuponą yra negalima.

Grąžinant prekes, už kurias (pilnai ar iš dalies) buvo atsiskaityta kuponu, tą pinigų sumą, kuri buvo apmokėta kuponu, klientui grąžinama taip pat kuponu.

Kupono turėtojas yra asmeniškai atsakingas už kupone nurodytos informacijos saugumą. Kupono turėtojas, sužinojęs, kad jo kupono kodas gali būti žinomas tretiesiems asmenims, privalo nedelsiant pasinaudoti kupono kodu atsiskaitymui. Pardavus kuponą MB “Hedoni” nebeatsako už jo informacijos saugumą, už jį atsako pirkėjas.

Pirkinių krepšelis

0
image/svg+xml

Krepšelis tuščias.

Tęskite apsipirkimą