Hedoni - malonumas rūpintis savimi ♥
Krepšeliams nuo 35 € veido kaukė dovanų!

Veido odos priežiūros rutinos

Korėjietiškos veido odos priežiūros rutinos

Korėjietiškos veido odos priežiūros rutinos populiarumas didėja kiekvieną dieną. Tai galima paaiškinti tuo, kad pagalvojus apie P.Korėją visada prieš akis išnyra švarios ir švytinčios veido odos savininkai. Europoje vaikai yra mokomi kasdien praustis ir valytis dantis, o P.Korėjoje jie taip pat yra mokomi ir veido odos priežiūros ypatumų. Jų naudojama 8-ių žingsnių ryto ir 10-ies žingsnių vakaro odos priežiūros rutina yra veiksmingas sprendimas norintiems turėti spindinčią ir nepriekaištingą odą, tačiau rutinas visada galima koreguoti pagal savo odos poreikius, problemas ir būklę.

Veido odos priežiūros naujokams ar žmonėms, nemėgstantiems ir nenorintiems daug laiko skirti veido odos priežiūrai, rekomenduojame supaprastintą rutiną, kurios žingsnius pabraukėme.

1. Veido prausimas vandeniu. Jei jūsų veido oda riebi ar intensyviai prakaituojate miego metu, galite naudoti švelnų prausiklį, kad nesikimštų poros. Rekomenduojama veidą prausti tik vandeniu turint odą, linkusią į sausumą, nes vanduo papildomai jos nesausina. Oda naktį nėra stipriai “užteršiama”, lieka pakankamai švari po vakaro prausimo, todėl drungno vandens visiškai užtenka veidui po miego nuprausti.

2. Toneris. Sudrėkinkite vatos diskelį toneriu arba įsipilkite šiek tiek priemonės į delnus ir švelniai įtapšnokite į odą. Toneris padeda subalansuoti veido odos pH ir lengviau įsigerti sekančioms priežiūros priemonėms. 

3. Esencija. Esencija yra serumo, tonerio ir drėkiklio mišinys ir yra pagrindinė korėjietiškos odos priežiūros dalis. Jis drėkina ir maitina odą. Taip pat paruošia jūsų odą kitiems žingsniams. Užpilkite šiek tiek esencijos ant delno ir švelniai įtapšnokite į visą veidą. Nebraukite pirštais.

4. Ampulės. Ampulės yra panašios į esencijas ir serumus. Vis dėlto, palyginti su abiem produktais, ampulėse yra didesnė veikliųjų medžiagų koncentracija. Ampulės dažniausiai būna stikliniame buteliuke su pipete. Pipete užlašinkite kelis lašus ant veido, bet nelieskite veido odos, kad neužterštumėte pipetės. Švelniai įtapšnokite į veidą. Dėl didelės aktyviųjų ingredientų koncentracijos rekomenduojame ampulę naudoti 1-2 kartus per savaitę.

5. Serumas. Naudokite serumą, kuris pašalins Jūsų odos problemas. Serumai geriausiai tinka kovoti su senėjimu, gali sumažinti tamsias dėmes, hiperpigmentacija, sausumą, smulkias linijas ir raukšles. Paimkite žirnio dydžio serumo kiekį (arba keletą lašų) ir pirštų galiukais švelniai įtapšnokite į visą veidą. Rytais itin rekomenduojame naudoti vitaminu C ir antioksidantais praturtintus serumus, nes jie puikiai dera su SPF kremais nuo saulės ir suteikia geresnę apsaugą nuo UV spindulių.

6. Paakių kremas. Sritis aplink akis yra itin gležna. Paakių kremas reikalingas, kad akių plotas nebūtų sudirgintas, bet būtų sudrėkintas ir apsaugotas visą dieną. Paimkite nedidelį kiekį paakių kremo ant pirštų galiukų ir švelniai įtapšnokite į paakių odą nuo vidinio akių kampučio iki išorinių kampų. Jokiais būdais odos netempkite. 

7. Drėkinamasis veido kremas. Užtepę paakių kremą, veidą tepkite drėkinamuoju kremu. Drėkinamasis kremas visą dieną drėkina, maitina ir skaistina odą. Jei turite riebią odą, naudokite lengvesnį, vandens pagrindo drėkinamąjį kremą, o jei turite sausą odą, naudokite riebesnį kremą. Švelniai įmasažuokite drėkinamąjį kremą į visą veido ir kaklo odą. Rytui rinkitės lengvesnį veido kremą, rekomenduojame pabandyti gelinės tekstūros kremus.

8. SPF kremas. Būtina saugoti odą nuo UV spindulių. Apsauginis kremas nuo saulės. saugo odą nuo tamsių dėmių susidarymo, įdegio, saulės nudegimo, smulkių linijų ir raukšlių. Naudokite produktą, kurio SPF yra bent 30. Korėjietiški kremai nuo saulės sudėtimi nenusileidžia veido kremams, todėl esant pakankamam veido odos drėkinimui papildomas veido kremas nereikalingas.

1.  Veido prausimas aliejiniu prausikliu. Vakare reikia nuvalyti visus dienos metu ant veido susikaupusius nešvarumus, sebumą ir makiažą. Naudojant valomąjį aliejų, nešvarumai lengviau pašalinami nuo veido odos. Aliejiniu prausikliu kruopščiai įmasažuokite visą veidą ir kaklą. Nuvalykite veidą drėgnu medvilniniu diskeliu. Pastebėsite kaip makiažas ir nešvarumai nuslysta nuo jūsų odos. Riebios odos savininkėms rekomenuojame naudoti vandens pagrindo valomąjį balzamą, kuris lygiai taip pat gerai pašalina per dieną susikaupusius nešvarumus, bet mažiau tikėtina, kad kimš poras. 

2. Švelnus prausiklis. Nuvalę veidą aliejiniu prausikliu ir pašalinę visą makiažą bei nešvarumus, veidą nuvalykite švelniu putojančiu prausikliu. Naudojant aliejinį prausiklį būtina veidą po to nuplauti švelniu prausikliu, kad pašalinti aliejų ir papildomai nekimšti veido odos. Užpilkite šiek tiek priemonės ant delno, sudrėkinkite šlakeliu vandens ir patrinkite delnus, kad susidarytų putos. Užtepkite ant veido, įmasažuokite ir nuplaukite. 

3. Odos šveitiklis. Odą šveisti rekomenduojame ne daugiau, nei 1-2 kartus per savaitę. Šveitimas padeda pašalinti negyvas odos ląsteles ir nešvarumus nuo jūsų veido. Išlygina Jūsų odos atspalvį ir skatina ląstelių regeneraciją. Galite naudoti cheminį, fermentinį arba fizinį šveitiklį.

4. Toneris. Sudrėkinkite vatos diskelį toneriu arba įsipilkite šiek tiek priemonės į delnus ir švelniai įtapšnokite į odą. Tonikas padeda subalansuoti veido odos pH ir lengviau įsigerti sekančioms veido priežiūros priemonėms.

5. Esencija. Esencija yra serumo, tonerio ir drėkiklio mišinys ir yra pagrindinė korėjietiškos odos priežiūros dalis. Jis drėkina ir maitina odą. Taip pat paruošia jūsų odą kitiems žingsniams. Užpilkite šiek tiek esencijos ant delno ir švelniai įtapšnokite į visą veidą. Nebraukite pirštais.

6. Ampulės. Ampulės yra panašios į esencijas ir serumus. Vis dėlto, palyginti su abiem produktais, ampulėse yra didesnė veikliųjų medžiagų koncentracija. Ampulės dažniausiai būna stikliniame buteliuke su pipete. Pipete užlašinkite kelis lašus ant veido, bet nelieskite veido odos, kad neužterštumėte pipetės. Švelniai įtapšnokite į veidą. Dėl didelės aktyviųjų ingredientų koncentracijos rekomenduojame ampulę naudoti 1-2 kartus per savaitę.

7. Serumas. Naudokite serumą, kuris pašalins Jūsų odos problemas. Serumai geriausiai tinka kovoti su senėjimu, gali sumažinti tamsias dėmes, hiperpigmentaciją, sausumą, smulkias linijas ir raukšles. Paimkite žirnio dydžio serumo kiekį (arba keletą lašų) ir pirštų galiukais švelniai įtapšnokite į visą veidą. Vakare rekomenduojame naudoti serumus su drėkinamaisiais ingredientais: hialurono rūgštimi, keramidais, peptidais ir t.t. Taip pat saulei jautriumą didinančiais, bet efektyviais ingredientais: retinoliu ar rūgštimis.

8. Veido kaukė. Tai K-beauty sekėjų mėgstamiausias rutinos žingsnis. Lakštinės kaukės yra prisotinamos serumu, kuriame yra būtinųjų veikliųjų medžiagų. Priklausomai nuo jūsų veido odos poreikių, kaukės giliai drėkina odą ir suteikia specifinės naudos, pavyzdžiui, stabdo senėjimą, kovoja su spuogais, drėkina, skatina kolageno gamybą. Galima rinktis įvairias lakštines, nuplaunamas ar paakių kaukes. Jas rekomenduojame naudoti bent 1-2 kartus per savaitę.

9. Paakių kremas. Sritis aplink akis yra itin gležna. Paakių kremas reikalingas, kad akių plotas nesudirgtų, bet būtų sudrėkintas ir pamaitintas per naktį. Paimkite nedidelį kiekį paakių kremo ant pirštų galiukų ir švelniai įtapšnokite į paakių odą nuo vidinio akių kampučio iki išorinių kampų. Jokiais būdais odos netempkite.

10. Drėkinamasis ir maitinamasis naktinis veido kremas/kaukė. Užtepę paakių kremą, veidą tepkite drėkinamuoju kremu. Drėkinamasis kremas visą naktį drėkina, maitina ir skaistina odą. Jei turite riebią odą, naudokite lengvesnį, vandens pagrindo drėkinamąjį kremą, o jei turite sausą odą, naudokite riebesnį kremą. Švelniai įmasažuokite kremą į visą veido ir kaklo odą. Vakare rinkitės naktines kaukes/kremus, kurie praturtinti didesnėmis veido odai naudingų ingredientų koncentracijomis.

Hedoni - Malonumas rūpintis savimi ♥

Pirkinių krepšelis

0
image/svg+xml

Krepšelis tuščias.

Tęskite apsipirkimą